Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kosovarëve,Tiranë.

105,000 €

ID: AL21214
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL21214
  • Siperfaqja bruto71m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime100

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kosovarëve,Tiranë.
JANE 2 APARTAMENTE ME TE NJEJTIN CMIM NGJITUR ME NJERI TJETRIN.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 70.9 m2.
• Kati i 3.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Punime cilësore.
• Dyer,dritare akustike dhe termike.
• Tualet inkaso.
• Fasadë e ventiluar.
• Kubaturë e rregullt.
• Orientim Perëndim.
• Në proces hipotekimi.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Bedri Stafa
Bedri Stafa
Future Home Integrity