Shitet,Hotel,Sarande

Kontakto per cmimin

ID: PRO+21248
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHotel
  • IDPRO+21248
  • Siperfaqja bruto380m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave8
  • Tualete8
  • Shikime179

Pershkrimi

• Objekti ndodhet ne lagjen Koder, Prane Portit te Sarandes dhe Sheshit Europa.
• Objekti eshte 3 -katesh
• Kati 0 eshte Supermarket
• Fasade xhami
• Kati 1 eshte i ndare ne dhoma me 4 tualete
• Kati 2 eshte i ndare ne dhoma me 4 tualete
•Siperfaqe :380 m2 bruto
•Objekti funksionon si hotel me kapacitet 8 dhoma
•Shitet e kompletuar
•Aktualisht eshte me qera

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Alqi Kasi
Alqi Kasi
Future Home Property +