Shitet, Apartament 3+1 Fresku, Tiranë.

115,000 €

ID: OPP+21250
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21250
  • Siperfaqja bruto143m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime88

Pershkrimi

Shitet, Apartament 3+1 në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 131.25 m2 neto.
• Sipërfaqja e apartamentit: 143 m2 bruto.
• Kati i 3 banim.
• Orientim Veri -perëndim.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar;
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Me panele diellore.
• Me parket.
• Me sistem kondicionimi.
• Dritare dopio xham.
• Mundësi parkimi.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Jani Kumbulla
Jani Kumbulla
Future Home Opportunity +