Shitet, Shtëpi Private 5+1, Tufinë, Tiranë.

250,000 €

ID: OPP+21315
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDOPP+21315
  • Siperfaqja neto170m2
  • Siperfaqja bruto1500m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave5
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime37

Pershkrimi

Shitet,Shtëpi Private 5+1, Myslym Keta, Tufinë
Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e ndërtimit:170 m2.
•Sipërfaqja e truallit 1500 m2.
• Strukturë 1 katëshe.
Organizimi : ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Oborr.
.• Punime cilësore.
.• Bosh
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +