Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

48,000 €

ID: OPP+21319
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21319
  • Siperfaqja bruto75m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime173

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1 Rruga Dalip Topi, Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 75 m2.
•Apartament 1+1 i konvertuar në 2+1.
• Kati i 4 banim.
• Orientim perëndim.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhoma gjumi,1 tualete dhe 1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar;
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Me parket.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +