Shitet, Apartament 2+1+2, Bulevardi Zogu I, Tiranë

149,000 €

ID: PRO21326
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO21326
  • Siperfaqja bruto105m2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime51

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar teBulezardi Zogu i I
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe: 105 m2
• Kati i 5 banim
Orientim Perendim
Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualete
Detaje të tjera:
• Ndërtim i ri
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet që ofron zona si kopësht, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor
• Zona është një ndër zonat më preferenciale për banim dhe për biznes.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Endri Zeka
Endri Zeka
Future Home Property