Shitet, Apartament 3+1+3, Liqeni i Thatë, Tiranë

220,000 €

ID: PRI+21342
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+21342
  • Siperfaqja bruto185.8m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave4
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime30

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë

Informacion mbi apartamentin:
▪︎Ndertim i ri
▪︎Kati 3
▪︎Ashensor
▪︎Siperfaqe 185.8 m2
▪︎Proces hipotekimi
▪︎Orientimi Jug-Lindje
▪︎Kubature e rregullt

Organizimi:
▪︎Koridor shperndares
▪︎Sallon i bollshem
▪︎Kuzhine
▪︎3 Dhoma gjumi (2 me dalje ne ballkon)
▪︎3 Tualete (1 me dritare)
▪︎4 Ballkone
▪︎1 Depo

Cilesime te tjera:
▪︎Sistem kaldaje
▪︎Instalime te reja hidraulike dhe elektrike
▪︎Dritare dopio xham
▪︎Grila
▪︎Sistem kapot
▪︎Mure te patinuara
▪︎Drite natyrale ne c'do ambient
▪︎Apartamenti shitet bosh

Per te vizituar pronen kontaktoni.

Armand Kamulla
Armand Kamulla
Future Home Priority +