Qera, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

400 € /muaj

ID: PRO21345
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO21345
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime53

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar te Myslym Shyri
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe: 100 m2
• Kati i 3 banim
Orientim Jug-Lindje
Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
• 3 dhoma gjumi
• Tualeti
Detaje të tjera:
• Pallat ekzistues
• Me parket cilësor
• Totalisht i investuar
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet që ofron zona si kopësht, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor
• Zona është një ndër zonat më preferenciale për banim dhe për biznes.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Ilirjan Pepkolaj
Ilirjan Pepkolaj
Future Home Property