Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

53,000 €

ID: OPP+21354
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21354
  • Siperfaqja bruto75.4m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime82

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1 Rruga Muhamet Deliu, Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 75.4 m2.
•Apartament 1+1
•Mundësi konvertimi në 2+1.
• Kati i 5 banim.
• Orientim lindje.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhoma gjumi,1 tualete dhe 1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
•Me hipotekë.
• Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Jani Kumbulla
Jani Kumbulla
Future Home Opportunity +