Qera, Apartament 1+1, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë

400 € /muaj

ID: PRO21357
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO21357
  • Siperfaqja bruto84m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime86

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar te Sheshi Avni Rustemi.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe: 83.5 m2
• Kati i 2 banim
Orientim Jug-Perendim
Organizimi i apartamentit:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
•Dhoma gjumit
• Tualeti
Detaje të tjera:
• Kondicioner në çdo dhomë
• Me parket cilësor
• Totalisht i investuar
• Ndriçim natyral në çdo ambient.
• Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet që ofron zona si kopësht, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor
• Zona është një ndër zonat më preferenciale për banim dhe për biznes.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Redi Abaz
Redi Abaz
Future Home Property