Shitet, Apartament 3+1+ Post Parkimi, Rruga Fuat Toptani, Tiranë

220,000 €

ID: PRO21368
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO21368
  • Siperfaqja bruto193m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime84

Pershkrimi

Apartament ndodhet i pozicionuar te Rruga Fuat Toptani.
Me hipoteke e me dokumentacion të rregullt.
• Sipërfaqe: 192.5 m2
• Kati i 2 i një Vile Private
Organizimi:
• Ambienti ndenjes
• Ambienti i gatimit në vete
•3 Dhoma gjumit
•2 Tualete me dritare
•3 Ballkone
Cilësi të tjera:
• Post Parkimi 35m2 i përshtatshëm për dy poste.
• Dritare dopio xham që minimizon te gjithe zhurmat nga jashtë brenda
• Sistem MultiSplit kondicionimi, instaluar dhe linja për Sistem Chiller
• Sistem Kaldaje
• Apartamenti është totalisht i investuar dhe mobilim bashkëkohor 2021.
• Kubature e rregullt
• Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet që ofron zona si kopësht, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj
• Lokacion i favorshem gjeografik.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Gentian Tocka
Gentian Tocka
Future Home Property