Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

90,000 €

ID: OPP+21380
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21380
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime50

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 152 m2. •Sipërfaqe neto 93,3 •Veranda 43m2 .
• Kati i 5 banim.
• Orientim lindje-jug-perëndim.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,3 tualete dhe 1 ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
•Me hipotekë.
• Bosh. •Me ashensor.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
•Pamje nga Tirana.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +