Qera, Ambient, Fresku, Tiranë.

250 € /muaj

ID: OPP+21381
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDOPP+21381
  • Siperfaqja bruto107m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime41

Pershkrimi

Jepet me qera, Ambient, Rruga Shefqet Kuka, Fresku.
Ambjenti ndodhet në zonën e Freskut.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 107 m2 dhe ndodhet në katin 0.
• Bosh.
• Në gjendje pune.
• Lokacion i favorshëm.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +