Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

86,000 €

ID: AL21384
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL21384
  • Siperfaqja bruto86m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime87

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 86 m2.
• Kati i 5 dhe i fundit.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe i mobiluar.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Orientim Jug-Lindje.
• Në proces hipotekimi.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Integrity