Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

72,000 €

ID: AL21385
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL21385
  • Siperfaqja bruto72m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime80

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 72 m2.
• Kati i 5.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhomë gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe i mobiluar.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Në proces hipotekimi.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Integrity