Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë

68,000 €

ID: PRO21386
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO21386
  • Siperfaqja bruto77m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime50

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar në Rrugën Dritan Hoxha
Informacion mbi apartamentin:
•Kati i 6 banim
•Sipërfaqe: 77m2

Organizimi:
• Ambienti ndenjie
• Ambient Gatimi
• Dhoma gjumit
• Tualeti
• Ballkon

Cilësi të tjera:
• Parket
• Kondicioner në çdo ambient.
• Totalisht i investuar dhe mobilim bashkëkohor.
• Dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një Vizitë në Pronë na Kontaktoni!

Gentian Tocka
Gentian Tocka
Future Home Property