Shitet,Apartament 2+1, Rruga E Dibrës

105,670 €

ID: OPP15885
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP15885
  • Siperfaqja113.5m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime96

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Dibrës, pranë Farmacis nr10.
Informacione mbi apartamentin : • Sipërfaqja 113.5m2. • Kati 5
Organizimi : • Ambjent ndenje. • Ambjent gatimi. • 2 Dhoma gjumi.• Tualet. • Ballkon.
Detaje te tjera : • Ndertim i ri.• Punime cilësore. • Kubaturë e rregullt. • Me ashensor.
Cilësime te tjera: • Sistem ngrohje-ftohje ne cdo ambjent • Vetrata dopio xham termike.
• Fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin
• Sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg.
• Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Alket Bogdani
Alket Bogdani
Future Home Opportunity