Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

2,000 € /muaj

ID: PRI15886
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI15886
  • Siperfaqja570m2
  • Kat
  • Numri i dhomave5
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime67

Pershkrimi

Vila ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Vilën:
• Ndërtim 2 Katësh • 570 m2 ndërtim • 350 m2 truall
• Kati i 1 disponon:
• Salloni dhe Ambienti I Gatimit.
• 1 tualet
• Garazh me 1 post Parkimi.
• Kati i 2 disponon:
• 4 Dhoma Gjumi me dalje ëe Ballkon
• 2 tualete
• Verandë
• Punime Fantastike
• Kubeturë të rregullt
• Oxhak
•Hapsira të shfrytëzueshme
•Ndricim led nga të gjitha anët.
Për ta vizituar na konataktoni!

Arbunela Haka
Arbunela Haka
Future Home Priority