Qera, Apartament 2+1, Vilat Gjermane, Tiranë.

300 € /muaj

ID: AL21411
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL21411
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime31

Pershkrimi

Qera, Apartament 2+1, Vilat Gjermane, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 100 m2.
• Kati i 5.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe i mobiluar.
• Sistem ngrohje.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Integrity