Shitet, Tokë, Fresku, Tiranë.

1,260,000 €

ID: OPP+21426
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP+21426
  • Siperfaqja bruto2520m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime31

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën Ramazan Gaxherri.
Me sipërfaqe totale prej 2520 m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor..
Për më tepër na kontaktoni!

Anisa Hasani
Anisa Hasani
Future Home Opportunity +