Qera, Ambient Biznesi, Rruga Muhamed Gjollesha, Tiranë

400 € /muaj

ID: PRO21428
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO21428
  • Siperfaqja bruto56m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime36

Pershkrimi

Disponojmë Ambient Biznesi me Qera për zyra.
Ambienti ndodhet i pozicionuar te Rruga Muhamed Gjollesha.
•Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 56 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të.
Orinetim Jug Lindje
• Disponon 2 ambiente
• Tualeti
• Ballkoni
• Totalisht i investuar
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi zona ku ndodhet është e preferuar për zhvillim biznesi dhe operojnë shumë njesi biznesi.
Për vizitë në pronë na kontaktoni.

Ilirjan Pepkolaj
Ilirjan Pepkolaj
Future Home Property