Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

75,000 €

ID: UNA21434
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21434
  • Siperfaqja bruto105m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime59

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,pranë "Ecco Market".
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit 105m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • TualetI • BallkonI •Korridor Shpërndarës.
• Me Hipotekë
• Orientim Perëndim
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza