Qera,Vilë 2-Katëshe,Sauk

500 € /muaj

ID: UNA21437
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDUNA21437
  • Siperfaqja bruto140m2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime49

Pershkrimi

Jepet me qera Vilë.
Vila ndodhet në zonën e Saukut,pranë Spitalit "Shefqet Ndroqi".
Ka sipërfaqje totale 340m2: 140m2 janë sipërfaqje ndërtim dhe 200m2 janë sipërfaqje trualli.
Vila është e strukturuar në 2-kate:
• Disponon 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete
• Disponon 3 poste parkimi
• Mobilohet e gjitha sipas dëshirës së klientit
• Vila sapo është ndërtuar
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza