Shitet, Apartament 1+1, Selitë, Tiranë

44,100 €

ID: OPP21443
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP21443
  • Siperfaqja bruto49m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime37

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugën David Seleniza, Pranë me Xhaminë e Selites.

Informacion mbi Kompleksin:
• Kompleksi ndodhet në një zonë me Intensitet të ulët ndërtimi ku kryesisht mbizoterojnë Vilat Private 2 Deri ne 4 Kate.
• Infrastruktura e Nevojshme: Ndriçim, Hapësira Pushimi, Sipërfaqe të Përbashkëta.
• Gjelberim, Ajer i Paster, Siguri dhe Komunitet Familjar.
• Akses i shpejtë në rrugët kryesore dhe në autostradë.

Detajet Arkitektonike:
• Fasadë me ngjyra neutrale të tullës.
• Dritaret dhe vetratat janë të Stilit Francez.
• Vende të posaçme për vazo me lule për ti shtuar elementë natyralë.
• Kangjella dekorative.

Informacione mbi apartamentin:
• Sipërfaqja 49 m2.
• Kati 3.

Organizmi:
• Ambient ndenje.
• Dhomë Gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.

Detaje të tjera:
• Kubaturë e rregullt.
• Ashensor.
• Në proces ndërtimi, pa hipotekë.
• Zonë mjaft e preferuar për banim, në një kompleks të ri!

Geida Rira
Geida Rira
Future Home Opportunity