QERA,APARTAMENT 3+1, BLLOKU, TIRANE.

690 € /muaj

ID: PRO+21444
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+21444
  • Siperfaqja bruto120m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave4
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime36

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e Bllokut, prane Librit Universitar.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2
• Sipërfaqja e apartamentit 120 m2.
• Pallat ekzistues

Apartamenti disponon:
• 3 ambjente
• Kuzhina e re
• 1 Tualet me dritare
• Depo e vogel funksionale.
Cilësime të tjera:
• E investuar totalisht
• Me parket
• Sistem kondicionimi cdo ambjent
• Jepet bosh
Jepet me qera 690 euro bruto.

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për zyra,etj.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Madalena Dhima
Madalena Dhima
Future Home Property +