Shitet, Apartament 2+1+Verandë Selitë, Tiranë

89,800 €

ID: OPP21453
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP21453
  • Siperfaqja bruto132.7m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime43

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugën David Seleniza, Pranë me Xhaminë e Selites.

Informacion mbi Kompleksin:
• Kompleksi ndodhet në një zonë me Intensitet të ulët ndërtimi ku kryesisht mbizoterojnë Vilat Private 2 Deri ne 4 Kate.
• Infrastruktura e Nevojshme: Ndriçim, Hapësira Pushimi, Sipërfaqe të Përbashkëta.
• Gjelberim, Ajer i Paster, Siguri dhe Komunitet Familjar.
• Akses i shpejtë në rrugët kryesore dhe në autostradë.

Detajet Arkitektonike:
• Fasadë me ngjyra neutrale të tullës.
• Dritaret dhe vetratat janë të Stilit Francez.
• Vende të posaçme për vazo me lule për ti shtuar elementë natyralë.
• Kangjella dekorative.

Informacione mbi apartamentin:
• • Sipërfaqja 66.77m².
• Verandë 65.95m2.
• Kati 4.

Organizimi:
• Ambient ndenje.
• 2 Dhoma Gjumi.
• Tualet

Detaje të tjera:
• Kubaturë e rregullt.
• Ashensor.
• Në proces ndërtimi, pa hipotekë.
• Zonë mjaft e preferuar për banim, në një kompleks të ri!

Geida Rira
Geida Rira
Future Home Opportunity