Shitet, Shtëpi Private + Truall, Kodra e Diellit 2

150,000 €

ID: OPP21456
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBuilding
  • IDOPP21456
  • Siperfaqja bruto430m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime23

Pershkrimi

Shtepia dhe Trualli ndodhen tek Kodra e Diellit 2.

Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e ndërtimit: 126.5 m2.
• Ullishte: 303.5 m2.
• Sipërfaqja totale: 430m2.
• Strukturë 1 katëshe.

Organizimi :
• Ambient Ndenje
• 2 Dhoma Gjumi
• Koridor shperndares
• Tualet

Detaje të tjera:
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Geida Rira
Geida Rira
Future Home Opportunity