Qera, Papafingo, Garda, Tiranë

1,500 € /muaj

ID: OPP21457
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP21457
  • Siperfaqja bruto220m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave2
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime33

Pershkrimi

Jepet me qera Papafingo 2+1+ verandë, në zonën e Gardës, Rruga e Liqenit.

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 220m2.
• Kati 8.

Organizimi:
• Ambjent ndenjie
• Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 3 Tualete
• Verandë 60m2.

Cilësime të tjera:
• E mobiluar
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Në cmim përfshihet dhe një post parkimi i mbyllur
Për ta vizituar na kontaktoni!

Alket Bogdani
Alket Bogdani
Future Home Opportunity