Qera, Ambient, Rr. Fortuzi, Tiranë

1,500 € /muaj

ID: OPP21458
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP21458
  • Siperfaqja bruto300m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime35

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për qera.
Ambjenti ndodhet në Rrugën Fortuzi,pranë rrugës kryesore.
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 300m2 dhe është në katin 0.
Organizimi:
• 2 Banjo
• Hapësirë të madhe.

I preferuar kryesisht për Super Market, Call Center ose Palestër,
duke marr shkasë nga lokacioni në të cilin ndodhet.
• I përshtatshëm gjithashtu për biznese të tjera të ndryshme, si zyrë apo bar/restorant.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Brunilda Hasko
Brunilda Hasko
Future Home Opportunity