Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

69,000 €

ID: UNA21459
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21459
  • Siperfaqja bruto94m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime212

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames,Rruga Besim Alla.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 6 • Sipërfaqja e apartamentit 94m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • Tualeti • 2 Ballkone •Korridor Shpërndarës.
• Me Hipotekë
• Orientim Perëndim
• Shitet i mobiluar(hiqet televizori,frigoriferi dhe lavatricja)
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza