Shitet,Apartament 2+1+Post Parkimi,Misto Mame

89,000 €

ID: UNA21462
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21462
  • Siperfaqja bruto110m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime36

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1+Post Parkimi për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames,te Pallatet Cabej.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8,i fundit • Sipërfaqja e apartamentit 110m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni •Korridor Shpërndarës.
• Me Hipotekë
• Orientim Perëndim
• Me parket
• Shitet pjesërisht i mobiluar
• Post parkimi i përfshirë bashkë me depo
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Dejvi Pema
Dejvi Pema
Future Home Unaza