Qera,Ambjent Biznesi,Lake View Residence

2,900 € /muaj

ID: UNA21463
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA21463
  • Siperfaqja bruto96.4m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Shikime23

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qera.
Ambjentii është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial,Lake View Residence.
Informacion mbi ambjentin: • Kati i 0 • Sipërfaqja e ambjentit 96.4m2.
• Vendndodhje Perfekte në korner
• Kompleks i ri sipas standarteve europiane
• Nivel i lartë ndërtimi dhe sigurie
• Kubaturë e rregullt
• Koncept Open Space
• Fasadë Xhami
• Verandë e shfrytëzueshme
• Sistem aspirimi
• Mundësi për zgjerim me ambjent ngjitur 95m2(Cmimi 30 euro/m2)
Për ta vizituar na kontaktoni.

Serxhio Kola
Serxhio Kola
Future Home Unaza