Shitet,Vilë 2-katëshe,Paskuqan

167,000 €

ID: UNA21466
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDUNA21466
  • Siperfaqja bruto260m2
  • Kat
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Shikime24

Pershkrimi

Disponojmë Vilë për Shitje.
Vila ndodhet në zonën e Paskuqanit.
Vila disponon 260m2 sipërfaqje ndërtimi dhe 501m2 sipërfaqje trualli.
Vila është e strukturuar në 2-kate dhe secili kat ka hyrje të dedikuar:
• Kati i disponon 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare,sallon,kuzhinë dhe verandë.
• Kati 2 disponon 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare,sallon,kuzhinë dhe verandë.
• Disponon hipotekë
• E mobiluar e gjitha
Për ta vizituar na kontaktoni!

Serxhio Kola
Serxhio Kola
Future Home Unaza