Qera, Apartament 3+1, Kodra e Priftit, Tiranë.

330 € /muaj

ID: OPP+21468
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21468
  • Siperfaqja bruto180m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime34

Pershkrimi

Jepet me qera, Apartament 3+1, Kodra e Priftit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja :180 m2.
• Kati i 3 i një Vile.
Organizimi: Ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Orientim Lindje -Perëndim.
• I mobiluar.
• Hyrje të veçuar.
• Me oborr të përfshirë.
• Mundësi parkimi.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Jani Kumbulla
Jani Kumbulla
Future Home Opportunity +