Shitet,Apartament 3+1+Verandë,Unaza e Re

160,000 €

ID: UNA21471
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21471
  • Siperfaqja bruto231.84m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime50

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1+Verandë për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës L.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 7,i parafundit • Sipërfaqja totale është 231.84m2: 160.04m2 është apartamenti dhe 71.8m2 është veranda.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Veranda •Korridor Shpërndarës.
• Me Hipotekë
• Sistem Chiller
• Sistem Audio në Verandë
• Me parket
• Shitet i mobiluar
• Apartamenti ndricohet natyralisht në cdo dhomë
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Leli Gurra
Leli Gurra
Future Home Unaza