Shitet, Apartament 1+1 Zirkon Residence, Tiranë.

55,500 €

ID: OPP+21487
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21487
  • Siperfaqja bruto65m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime35

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, tek Zirkon Residence.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 65.39m2.
• Kati 6.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Në Proces hipotekimi
• Totalisht i investuar me izolim termik dhe akustik, dritare dopio xham plastike, parket, punime gipsi dekorative.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +