Qera, Kati i Pare i Viles, tek Amfiteatri, Durres

300 € /muaj

ID: VO21489
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDVO21489
  • Siperfaqja bruto120m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime30

Pershkrimi

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1 i nje vile 3 katshe
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• Tualeti
• Oborr.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Post parkimi i përfshirë.
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlen Sinamati
Arlen Sinamati
Future Home Vollga