Qera, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë.

300 € /muaj

ID: AL21501
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL21501
  • Siperfaqja bruto123m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime45

Pershkrimi

Qera, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 123 m2.
• Kati i 2.
Organizimi:
• Ambjent ndenjie.
• Ambjent gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe i mobiluar.
• Orientim: jug-lindje-perëndim.
• Termoizolim.
• Hidroizolim.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Eraldo Guri
Eraldo Guri
Future Home Integrity