Shitet, Apartament 2+1, te Garda, Tiranë.

180,000 €

ID: AL21550
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL21550
  • Siperfaqja bruto106m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime54

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, te Garda, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 106 m2.
• Kati i 9.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• Salloni dhe një dhomë gjumi kanë dalje në ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar dhe i mobiluar.
• Punime cilësore.
• Orientim Jug-Perëndim.
• Kubaturë e rregullt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Integrity