Apartament 1+1, Kompleksi Magnet

54,500 €

ID: PRI 1347
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI 1347
  • Siperfaqja61m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime783

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone shume te preferuar dhe prane faciliteteve te nevojshme per nje jetese te qete, rruga `Ndre Mjeda`, Kompleksi Magnet. Gjendet ne katin e pare banim te kompleksit te ri me siperfaqe totale prej 61m2. Organizimi i brendshem i tij eshte mjaft i mire ku ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me pajisje te reja bashkekohore. Apartamenti ka pozicion mjaft te mire ndaj drites natyrale me orientim lindje.
Per ta vizituar na kontaktoni.

Alqi Kasi

Alqi Kasi

+355 699697567