Shitet, Dupleks , Unaza e Re

77,000 €

ID: future15990
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDfuture15990
  • Siperfaqja124m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime181

Pershkrimi

Disponojmë Apartament Dupleks për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Njësisë Administrative.
Informacion mbi apartamentin: • Ndodhet në Katin e 6 dhe 7 • Sipërfaqja e apartamentit 124m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete me dritare• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
•Totalisht i investuar
• Kubaturë e rregullt
Apartamenti shitet i mobiluar.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Daniela Bego
Daniela Bego
Future Home Unaza