Shitet,Apartament 3+1,Rezidenca Kodra e Diellit 2

154,979 €

ID: UNA21777
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21777
  • Siperfaqja bruto140.89m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime282

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë Elitare, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
•KATI I 6
•SIPËRFAQE APARTAMENTIT : 140.89 M2
Organizimi:
• Salloni i ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 3 dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
Investimi:
• Ndërtim i Ri
• I Investuar
• Bosh
Për një Vizitë në Pronë na Kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza