Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave

3,150 € /muaj

ID: OPP 1565
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP 1565
  • Siperfaqja bruto315m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime496

Pershkrimi

Disponojme nje ambjent ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe te frekuentuar ne qytet, Rruga e Barrikadave, prane shkolles `Sami Frasheri`. Ambjenti gjendet ne katin e dyte te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 315m2. Eshte mjaft i pershtatshem per call center, zyra apo dhe palester. Per ta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity