Shitet, Apartament 2+1, Rruga Sami Frashëri

200,000 €

ID: OPP21818

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP21818
  • Siperfaqja bruto155m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime263

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar pranë Art Turbina, në Rrugën Sami Frashëri.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 8.
• Sipërfaqja e apartamentit 155m2.

Organizimi i apartamentit:
• Salloni i Ndenjes.
• Ambinet gatimi i vecuar.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• Ballkon.

Detaje te tjera:
• Me hipotekë.
• Pallat i ri.
• Me ashensor.
• Bosh.
• Kubaturë e rregullt.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat me elitare të Tiranës, zonë lehtësisht e aksesueshme dhe tepër e preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity