Shitet, Vilë, TEG

900,000 €

ID: OPP 1608
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 1608
  • Siperfaqja bruto890m2
  • Kat
  • Numri i dhomave5
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime956

Pershkrimi

Vila ndodhet në një zonë të qëtë dhe me ajër të pastër, prane TEG.Vila është 3 Katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 890m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 200m2.. Ambjenti është totalisht i investuar, ka një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm. • Kati i Parë dhe përbëhet nga salloni i bollshëm se bashku me kuzhinën dhe nje tualet, ku salloni i ndenjes ka dalje ne oborr. Kati i dytë përbëhet nga 2 dhoma gjumi dhe dy tualete. KAti i trete eshte papafindo dhe ne perberje te tij ka 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni.Vila disponon një oborr të bollshëm, të gjelber, dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity