Shitet, Vilë, Sauk

750,000 €

ID: OPP 1610
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 1610
  • Siperfaqja neto562m2
  • Siperfaqja bruto749m2
  • Kat
  • Numri i dhomave7
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime608

Pershkrimi

Vila gjendet ne nje kompleks rezidencial ne periferi te qytetit, prane TEG, Kompleksi Akacia. Vila eshte 3-kateshe me siperfaqe trualli 749.19m2 dhe me siperfaqe ndertim prej 561.8m2. Organizimi i ambjenteve ka shperndarje fantastike ku ne katin e pare ka sallonin e bollshem te ndenjes, ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, dhe nje tualet. Kati i dyte disponon tre dhoma gjumi, tre tualete dhe nje ballkon. Kati i trete ka dy dhoma gjumi, nje ambjent gatimi, tualet dhe verande. Vila eshte e arreduar ne menyre luksoze dhe me pajsije bashkekohore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Perta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity