Shitet, Vilë, TEG

550,000 €

ID: OPP 1611
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 1611
  • Siperfaqja bruto800m2
  • Kat
  • Numri i dhomave7
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime657

Pershkrimi

Disponojme nje vile ne Kompleksin Akacia, ne periferi te qytetit, prane TEG. Vila ka një strukturë 4-katëshe,nga të cilat kati -1 shërben për parkim dhe lavanderi,kati 0 i cili përbëhet nga salloni i bollshëm bashke me ambjentin e gatimit dhe tualeti,kati i parë i cili përbëhet nga 2 dhomat e gjumit të bollshme dhe tualeti si dhe kati i dytë ,kati nën çati i cili përbëhet nga një dhomë gjumi,garderoba dhe tualeti.Gjithashtu vila ka në përbërjen e saj një oborr të bollshëm me një pamje fantastike.Kompleksi Rezidencial është një projekt i realizuar në bashkëpunim me shoqëri projektimesh profesioniste, ideuar dhe realizuar si nje oaz qetesie dhe komoditeti. Per ta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity