Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re

58,000 €

ID: UNA21943

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21943
  • Siperfaqja bruto119m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime1151

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në fund të Bulevardit të Kasharit.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 3 • Sipërfaqja e apartamentit 118.8m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • 1 Ballkon • Korridor
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi
• Orientim Perëndim
• Pallat i ri me ashensor
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza