Shitet,Apartament 3+1,Kompleksi "Green City"

145,000 €

ID: UNA21944
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21944
  • Siperfaqja bruto127m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime296

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin "Green City".
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqja e apartamentit 127.4m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor.
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi
• Totalisht i investuar
• Orientim Lindje
• Me parket
• Shitet i mobiluar
• Kompleks i ri
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza