Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

55,000 €

ID: OPP+21992
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+21992
  • Siperfaqja bruto76m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime222

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1 në zonën e Freskut, rruga Dalip Topi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 76.4 m2 .
• Kati i 3 banim.
• Orientim Lindje.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
.• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
• Me hipotekë.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +